Skirdami labdarą ir paramą, Jūs prisidėtumėte prie darželio veiklos tobulinimo, savo vaikų ugdymo(si) sąlygų gerinimo.

Norintys paremti mūsų darželį, tai gali padaryti pervesdami 2% GPM  pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymus. Lietuvos gyventojai kasmet iki gegužės 1 d. gali pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai prašymą, kad jo praeitais metais sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 2 %) būtų pervesta įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą (pvz., darželiui, kurį lanko Jūsų vaikas). Išsamiau apie 2 % GPM skyrimą paramai galite sužinoti interneto svetainėse: www.labdara-parama.ltwww.vmi.lt.

Kaip Jūs galėtumėte tai padaryti?

Patogiausias būdas:  kreiptis į darželio grupės auklėtoją arba į administraciją, kur Jums bus pateiktas prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos ir paaiškinta kaip jį užpildyti. Darželio administracija įsipareigoja užpildytą Jūsų prašymą pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Arba Jūs galite tai atlikti ir elektroniniu būdu. Apie tai platesnę informaciją rasite Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklapyje http://deklaravimas.vmi.lt. Tad Jums pakanka užpildyti pateiktą prašymą, įrašant būtinus duomenis apie remiamą įstaigą.

Įstaigos rekvizitai prašymams dėl 2% pajamų mokesčio pervedimo:

Paramos gavėjas: Klaipėdos r. Drevernos vaikų darželis
Įstaigos kodas: 191786813
Adresas: Žvejų g. 2, Drevernos k., Klaipėdos r.
Banko sąskaita: LT527300010087192420
Bankas: AB bankas Swedbank
 
DĖKOJAME UŽ JŪSŲ PARAMĄ